محل تبلیغات شما

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر روز سه شنبه ایران را متهم کرد که با نقض قرارداد هسته ای میکوشد جامعه بین المللی را با ارعاب» به رفع فشارهای اقتصادی بر جمهوری اسلامی وادارد

روز سه شنبه نتانیاهو با تکرار عباراتی که روز پیش از آن ایراد کرده بود از اروپا خواست فشار بر ایران را افزایش دهد.وی گفت اکنون زمان آن است که قدرتهای اروپا از خط آمریکا پیروی کنند و تحریمهای علیه ایران را از سر بگیرند، درست همانطور که در شورای امنیت سازمان ملل قول دادند».

نتانیاهو از مدتها پیش علیه توافق ۲۰۱۵ به کارزار پرداخته است .در مراسمی پیش از آن در روز سه شنبه، نتانیاهو گفت عملیات موساد در دستیابی به اسنادی که انگیزه های این کشور در راستای تسلیحات هسته را اثبات» کرد، به منظور اقناع ترامپ به خروج از قرارداد صورت گرفت.

او در رابطه با عملیات ۲۰۱۸ موساد در ایران گفت من عملیات را بر این اساس تایید کردم که افشای آن برنامه، کمکی به اقناع رئیس جمهور ایالات متحده در خروج از قرارداد خطرناک هسته ای با ایران باشد

روز سه شنبه نتانیاهو با تکرار عباراتی که روز پیش از آن ایراد کرده بود از اروپا خواست فشار بر ایران را افزایش دهد.

وی گفت اکنون زمان آن است که قدرتهای اروپا از خط آمریکا پیروی کنند و تحریمهای علیه ایران را از سر بگیرند، درست همانطور که در شورای امنیت سازمان ملل قول دادند».

نتانیاهو از مدتها پیش علیه توافق ۲۰۱۵ به کارزار پرداخته است.

در مراسمی پیش از آن در روز سه شنبه، نتانیاهو گفت عملیات موساد در دستیابی به اسنادی که انگیزه های این کشور در راستای تسلیحات هسته را اثبات» کرد، به منظور اقناع ترامپ به خروج از قرارداد صورت گرفت.او در رابطه با عملیات ۲۰۱۸ موساد در ایران گفت من عملیات را بر این اساس تایید کردم که افشای آن برنامه، کمکی به اقناع رئیس جمهور ایالات متحده در خروج از قرارداد خطرناک هسته ای با ایران باشد

روز سه شنبه نتانیاهو با تکرار عباراتی که روز پیش از آن ایراد کرده بود از اروپا خواست فشار بر ایران را افزایش دهد.

وی گفت اکنون زمان آن است که قدرتهای اروپا از خط آمریکا پیروی کنند و تحریمهای علیه ایران را از سر بگیرند، درست همانطور که در شورای امنیت سازمان ملل قول دادند».

در مراسمی پیش از آن در روز سه شنبه، نتانیاهو گفت عملیات موساد در دستیابی به اسنادی که انگیزه های این کشور در راستای تسلیحات هسته را اثبات» کرد، به منظور اقناع ترامپ به خروج از قرارداد صورت گرفت.

او در رابطه با عملیات ۲۰۱۸ موساد در ایران گفت من عملیات را بر این اساس تایید کردم که افشای آن برنامه، کمکی به اقناع رئیس جمهور ایالات متحده در خروج از قرارداد خطرناک هسته ای با ایران باشد

در مراسمی پیش از آن در روز سه شنبه، نتانیاهو گفت عملیات موساد در دستیابی به اسنادی که انگیزه های این کشور در راستای تسلیحات هسته را اثبات» کرد، به منظور اقناع ترامپ به خروج از قرارداد صورت گرفت.

او در رابطه با عملیات ۲۰۱۸ موساد در ایران گفت من عملیات را بر این اساس تایید کردم که افشای آن برنامه، کمکی به اقناع رئیس جمهور ایالات متحده در خروج از قرارداد خطرناک هسته ای با ایران باشد.».

افزایش قیمت بنزین، فرشته نجات بودجه یا بلای جان حاکمیت ایران؟

اخبار پس از گران شدن بنزین

نتانیاهو گفت ایران میکوشد با نقض قرارداد هسته ای، جهان را مرعوب کند

نتانیاهو ,عملیات ,پیش ,قرارداد ,هسته ,سه ,ایران را ,پیش از ,از آن ,از قرارداد ,خروج از ,جمهور ایالات متحده ,رئیس جمهور ایالات ,منظور اقناع ترامپ ,شورای امنیت سازمان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نشاط در مدرسه نشر روانشناسی